+420 723 070 531

O ČECH-ODPADY

Firma ČECH-ODPADY s.r.o. vznikla již v roce 1995 jako ryze česká společnost. Od doby prvních krůčků ušla opravdu dlouhý kus cesty. Zároveň za téměř dvacet let své činnosti ukázala všem svým klientům, co znamená být profesionální a jak toto slovo převést skutečně do praxe. Postupný vývoj společnosti ČECH-ODPADY s.r.o. výrazně přispěl k vysoké míře odbornosti a širokému spektru specializací.

Lze konstatovat, že od roku 2004, kdy se ke stávajícím službám odpadového hospodářství a poradenství v oblasti nakládání s odpady přidružuje výkup železa, katalyzátorů, autobaterií či výkup barevných kovů, se společnost mění na zcela komplexní. Zároveň se nabídka služeb rozrůstá o ekologickou likvidaci autovraků. Pokud si tedy uděláme jednoduchou rekapitulaci, tak včetně odborných a poradenských služeb ve všech oblastech životního prostředí (odpadové a vodní hospodářství, ochrana ovzduší, chemické látky, prevence havárií ...), umíme poskytnout svým zákazníkům opravdu komplexní služby v této oblasti.

Poskytneme profesionální služby v oblastech nakládání s chemickými látkami a přípravky, prevence závažných havárií i s jejich likvidací, včetně odstraňování následků až po rozvíjející se činnost zpracování biologicky rozložitelného odpadu (svoz, drcení, kompostování, výroba briket..).

O Vaší maximální spokojenost se postarají naše provozovny - Šach u Dačic a Lomy u Kunžaku, kde se zabýváme nebezpečnými a ostatními odpady. Naši kancelář, kde Vám pomůžeme s poradenstvím v oblasti odpadového hospodářství, naleznete v Českých Budějovicích.

Jestli-že se chcete zbavit starého železa, dát do výkupu autobaterii či katalyzátor a přitom získat nejlepší možnou cenu za 1Kg na trhu, jsou pro Vás připraveny naše sběrny Dačice, Telč, Lomy u Kunžaku a Prachatice (zde se vykupuje železo, barevné kovy, autobaterie, elektromotory apod.) Stejně tak Vám pomůžeme s ekologickou likvidací Vašeho vozu. K dispozici jsou Vám dvě autovrakoviště v Jindřichově Hradci a v Lomech (u Kunžaku). Potvrzení o likvidaci Vám vystavíme na počkání.

Na všechny uvedené činnosti má spol. ČECH-ODPADY s.r.o. vyškolené odborné pracovníky, příslušná povolení a certifikace.

Společnost ČECH-ODPADY s.r.o. je certifikována dle ISO 14001 a dle ISO 9001. 

Vše ke stažení v PDF